Satılık Tekneler

4. Aquila Katamaranı Miami’de Tanıtılacak
11.01.2017 4. Aquila Katamaranı Miami’de Tanıtılacak Motorlu katamaran piyasasındaki başarısını 36 feet’lik yeni modeliyle geliştirmek isteyen Aquila, yeni modelinin tanıtımını Miami’de gerçekleştirecek. Miami Uluslararası Yat Fuarı’nda lanse edilecek olan yeni Aquila 36, üreticinin 4. katamaran modeli.

Aquila

Aquila’nın; 38, 44 ve 48 feet’lik modellerinin yanına eklediği yeni 36 modeli, 14 feet 7 inç genişliğiyle dikkat çekiyor. Tekne üzerinde vakit geçirmekten hoşlananlar için ideal olan yeni Aquila 36, 24 kişilik misafir grubunu ağırlayacak alana sahip.

Yüksek, dumansız ızgarasıyla günlük gezilere bambaşka bir boyut katan Aquila 36'nın alt güvertesi de hayli tatmin edici. Her ikisi de ebeveyn banyoya sahip iki kamarası bulunan katamaran, sahiplerine ve mürettebatına konforlu bir gece geçirme imkanı sunuyor.

Aquila 36, standart olarak çift 250’şer beygirlik Mercury Verado kıçtan takma motorlarla donatılıyor. Opsiyonel olarak 300’er veya 350’şer beygirlik Verado takma imkanı da var. Standart motor donanımıyla Aquila 36, 27 knot sürate çıkabiliyor. 21 knot olarak belirtilen seyir süratiyle ise tahmin edilen menzili 282 deniz mili.
DISCLAIMER: It is forbidden to copy the news. News available on yatvitrini.com con only be used by giving link .Legal action will be made about who copied out of it.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOther News