Satılık Tekneler

39. Cannes Yat Festivali Başladı!
06.09.2016 39. Cannes Yat Festivali Başladı! Avrupa’nın en önemli yatçılık organizasyonlarından olan Cannes Yachting Festival, bugün itibariyle ilk ziyaretçilerini ağırladı.

Cannes Yachting Festival

Bu yıl 39.su düzenlenen dev yat fuarı, 2 metreden 52 metreye kadar tekneleri deniz üzerinde meraklılarıyla buluşturuyor. Yelkenliler, motoryatlar, tek gövdeliler ve çok gövdeliler olmak üzere, 600’den fazla yat ve tekne Cannes Yachting Festival’da sergileniyor. Fuarda 190’ın üzerinde yeni model yer alıyor.

Cannes Yachting Festival2

Porsche’nin resmi ortağı olduğu 2016 Cannes Yachting Festival, yat meraklılarına bu fırsatla son model spor arabalarını da tanıtıyor. Fuar süresince Porsche araçları, tekne meraklılarına sergilenecek ve test sürüşleri organize edilecek. 

Cannes Yachting Festival3

11 Eylül’e kadar devam edecek olan fuarda, ziyaretçiler bir çok sosyal etkinlik eşliğinde ağırlanacak. Bugün ziyaretçiler için ‘hoşgeldiniz’ kokteyli organize edilirken, cuma günü saat 19.00 – 22.00 arası parti düzenlenecek. Cumartesi akşamı Dünya Yat Ödülleri sahiplerini bulacak, 11 Eylül Pazar günü ise, kapanış partisiyle dev organizasyon son bulacak. 

www.cannesyachtingfestival.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder