Satılık Tekneler

38 metrelik 'kaşif' Kanada'da yenilenecek
28.03.2014 38 metrelik 'kaşif' Kanada'da yenilenecek

Kanadalı firma Erdevicki Naval Architecture & Yacht Design, 38 metrelik explorer tipi motoryatı yenilemek üzere sahibiyle anlaştı. Motoryatın yapısında minimal değişikliklerle daha modern bir görünüm oluşturulacak.

38 metrelik 'kaşif' Kanada'da yenilenecek

Kanadalı firmanın sahibi Ivan Erdevicki yatın trawler görünümünün modern çizgiler ve kıvrımlar ile yumuşatılması ve gövdesinin eskimiş görüntüsünün tamamen giderilmesi gerektiğini söyledi. Motoryatın orijinalinde iki ayrı seviyeye ayrılan gövde kenarları, yeni küpeşte tasarımının altında birleştirilip tek parça haline getirilecek. Bunun sonucunda ana güverte ile üst güverteler arasında panaromik pencereler yer alacak.

Motoryatın değişecek dış görünümünde orijinal lumbuzları korunacak ancak orta kısımdaki camlar büyütülecek. Ana güvertenin dikdörtgen cam kısımları ise yekpare şekilde yapılacak ve panaromik manzaraya sahip olacak. Motoryatta yapılacak ana değişiklikler sadece bunlar değil. Kaptan köşkü ve flybridge'i de önceki haline göre büyütülecek, kaptan köşkünün camları daha yuvarlak hatlarla yumuşatılacak.

38 metrelik 'kaşif' Kanada'da yenilenecek

Erdevicki projenin sonunda son derece mutlu edici bir sonuç alacaklarını söyledi. 'Yatın trawler yapısını, sert çizgilerinden arındırarak nispeten daha harmonik bir stile, günümüzün lüks süperyat sahiplerinin tercih edeceği bir görünüme çevirmiş olacağız.' dedi.http://www.ivanerdevicki.com/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.