Satılık Tekneler

35 knot'a dayanıklı Bimini
30.04.2014 35 knot'a dayanıklı Bimini

Sun-top-bimini

Florida merkezli MATE USA firması, fırtınaya dayanıklı Tessilmare Black Velvet biminisini tanıttı. 'Rekortmen bimini', rüzgar testinde 35 knot'a kadar dayandı.

Sakin bir yelken seyrinde işleri bir anda değiştirebilecek sertleşen havalar, tekne üzerindeki yelkenler dahil birçok malzemeyi risk altına sokabilir. Bunların başında güneşlik görevindeki bimini gelir. MATE USA firması, bu gibi durumlarda denizden keyif almak isteyen denizcilerin endişelerini azaltacak bir yenilik ortaya koydu.

Black Velvet bimini, rüzgar tüneli testinde ortaya koyduğu performansı, patentli plastik silindir sistemine borçlu. Bu sistem destek borularına güç ve üzerindeki vidalara dayanıklılık katıyor. Yeni bimininin aynı zamanda UV ışınlarına karşı koruma sağlayan bir 'örümcek ağı' şeklinde katmanı bulunuyor. Firma yeni piyasaya sürdüğü bu ürününe ömür boyu garanti veriyor.

Bimini-fabric
http://www.mate-usa.com/en/product/sun-top/sun-topYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.