Satılık Tekneler

35. America’s Cup'ta İlk Turun Sonuna Gelindi
30.05.2017 35. America’s Cup'ta İlk Turun Sonuna Gelindi 35. America’s Cup’ın üçüncü gününde, elemelerin son üç yarışı için geri sayım başladı. Louis Vuitton America’s Cup ön elemelerinin ilk iki gününde, 12 aksiyon dolu yarış geride kaldı.

35. America’s Cup'ta İlk Turun Sonuna Gelindi

Land Rover BAR, Groupama Team France, Artemis Racing, Emirates Team New Zealand ve Softbank Japan arasında geçen duellolar iyice kızışmış vaziyette. Aldığı galibiyetlerle başarının tadını alan Groupama Team France’ın Land Rover BAR ve SoftBank Team Japan karşısında vereceği iki mücadele, sporseverler tarafından merakla bekleniyor. 

35. America’s Cup'ta İlk Turun Sonuna Gelindi

Öte yandan yarışların ikinci gününde üstüste aldığı mağlubiyetler ve hanesine yazdırabildiği sadece bir galibiyete rağmen, genel klasmanda ikinci sırada yer alan Land Rover BAR’ın iddiası devam ediyor. Land Rover BAR, Louis Vuitton America’s Cup World Series’i kazanıp, iki bonus puan ile ödüllenmişti. İngiliz dümenci Sir Ben Ainslie; ''Dünkü performansımızdan çok daha iyi yelken yapabiliriz. Bugün bunu gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.’ dedi. 

35. America’s Cup'ta İlk Turun Sonuna Gelindi 35. America’s Cup'ta İlk Turun Sonuna Gelindi

Groupama Team France karşısında aldığı sürpriz mağlubiyetin ardından, Artemis Racing’in bugün ‘tutarlı’ sonuçlara ihtiyacı olacak. Genel klasman lideri ORACLE TEAM USA karşısında bir yarış kazanan Artemis’in bugünkü rakibi, Emirates Team New Zealand olacak. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder