Satılık Tekneler

35. America’s Cup: İngilizlerin Atağı
01.06.2017 35. America’s Cup: İngilizlerin Atağı
35. America’s Cup heyecanı tüm hızıyla sürerken, ikinci eleme yarışları Round Robin 2’nin ilk gününde, Sir Ben Ainslie ve ekibi Land Rover BAR için iyi bir gün geride kaldı. Yeni Zelanda ekibi ile yaptığı Round Robin 2 açılış yarışını kaybeden Artemis Racing, günün son yarışında Land Rover BAR ile karşı karşıya geldi.

35. America’s Cup: İngilizlerin Atağı

Bu yarıştan da istediği sonucu alamayan Artemis Racing, günü moralsiz kapattı. Öte yandan günün ikinci yarışı, Fransa ve son America’s Cup’ın sahibi ORACLE TEAM USA arasında gerçekleşti. Son şampiyon, Fransız ekip Groupama Team France’ı geçerek serideki liderliğini sürdürdü. 


İkinci eleme yarışları, Round Robin 2’nin üçüncü karşılaşmasının ardından genel klasmanda, Spithill dümenciliğindeki ORACLE TEAM USA liderliği sürüyor. ORACLE TEAM USA’in World Series’den gelen bir bonus puanı bulunuyor.

35. America’s Cup: İngilizlerin Atağı.

İkinci sırada, aynı galibiyet sayısına sahip Emirates Team New Zealand geliyor. Sir Ben Ainslie komutasındaki Land Rover BAR ekibi ise, World Series’den kazandığı iki bonus ile üçüncü sırada. 

35. America’s Cup: İngilizlerin Atağı..

Round Robin 2 yarışlarının dördüncüsü, bugün Japonya ve Fransa arasında gerçekleşecek. Ardından Britanya ile Yeni Zelanda karşılaşacak. Günün son eşleşmesi ise ABD ile Japonya arasında yapılacak. 

35. America’s Cup: İngilizlerin Atağı,


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder