Satılık Tekneler

34. Uluslararası İstanbul Boat Show
17.09.2014 34. Uluslararası İstanbul Boat Show
NTSR Fuarcılık 34.kez düzenleyeceği Uluslararası İstanbul Boat Show’u 23-28 Eylül 2014 tarihleri arasında modern yat limanı Marinturk İstanbul City Port’da gerçekleştirecek.

34. Uluslararası İstanbul Boat Show

34. Uluslararası İstanbul Boat Show, bu yıl İstanbul, Pendik’deki Marintürk İstanbul City Port Marina'da 150.000 m² alan'da 300'den fazla katılımcı firma, 650'den fazla marka, 280'den fazla tekne ve 80,000 ziyaretçisi ile yine çok ses getirecek. 
NTSR Fuar ve Gösteri Hizmetleri tarafından organize edilen BOAT SHOW Fuarı yelkenli, motoryat ile bot ve deniz ekipmanları ve aksesuarları sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmektedir.

34. Uluslararası İstanbul Boat Show

Uluslararası İstanbul Boat Show katılımcı firmaları doğru hedef kitle ile buluşarak, yeni tekne ve ürünleri ziyaretçilerin beğenisini sunmaya bu yıl da devam edecek. Kapalı alana sığdırılamayan, mega yat boyutuna varan her çeşit tekneyi ziyaretçiler rahatça gezme imkanına sahip olacaklar. Firmalar da ulusal ve uluslararası potansiyel yeni müşteriler ile tanışmak fırsatı elde edecekler. Firmaların müşterilerine, hayalindeki tekneyi test seyri imkanı sunacakları Uluslararası İstanbul Boat Show marina ortamında, denizin ev sahipliğinde tüm deniz severlere keyifli günler yaşatacak.

34. Uluslararası İstanbul Boat Show

IFBSO'nun (International Federation of Boat Show Organisers) Türkiye'den ilk ve en eski üyelerinden olan Uluslararası İstanbul Boat Show 23-28 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenecek.

Kaynak: http://www.boatshow.com.tr/
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.