Satılık Tekneler

34 metrelik Solis ilk seyrini gerçekleştirdi
19.08.2015 34 metrelik Solis ilk seyrini gerçekleştirdi Çelik ve alüminyumdan üretilen 34 metrelik motoryat Solis, Gibraltar’a olan ilk seyrini gerçekleştirdi. Mulder tersanesinin şimdiye kadar ürettiği en büyük motoryat olma özelliğini taşıyan Solis, Temmuz ayında suya inmişti.

Solis

Mulder’in 300 grostonun üzerinde ürettiği ilk motoryat olan, 34 metrelik Solis’in iç ve dış tasarımını Claydon Reeves yaptı. Mühendisliğinde ise Van Oossanen imzası var. 

Balta burun yapısının kıça doğru kibar bir şekilde basamak basamak alçaldığı gövde çizgisi, motoryatta güçlü ve şık bir görünüm oluşturuyor. Alüminyum üst yapısı ise, kıça doğru yükselerek devam ediyor. Ana güvertedeki tam boy camlar, dışarıdan kolaylıkla göze çarpıyor. Salonun cam panelleri açıldığında içeriyle dışarıyı bir bütün atmosfer haline getiriyor. Ana salondaki yemek bölümünde sadece tam boy camlar yok, dışarıya katlanarak açılır balkonlar da mevcut. 

Solis-2

8 misafirin rahatlıkla konaklayabildiği motoryatta, iki adet VIP kamara ve iki adet çift kişilik kamara mevcut. VIP kamaralardan biri alt güvertedeki geniş lumbozların olduğu kısımda, tam genişlikte; diğeri ise ana güvertenin baş tarafında. Ana güvertedeki VIP kamaranın yatağının hemen üzerinde gökyüzünü seyredebilmeye olanak tanıyan tavan camı tasarlanmış. Motoryatta yedi kişilik personel kadrosu çalışıyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.