Satılık Tekneler

30 Milyon Euro'luk Yelkenli "Mondango 3"
24.12.2013 30 Milyon Euro'luk Yelkenli "Mondango 3"

30 Milyon Euro'luk Yelkenli

Dubois Naval Architects tarafından tasarlanan ve mühendisliği üstlenilen süper yelkenli yat Mondango 3, Alloy Yachts tarafından Yeni Zelanda'da suya indirildi. 56.4 metre uzunluğa sahip olan dev yelkenlinin iç tasarımını da Reymond Langton Design yaptı. Charter için kullanılacak olan çift direkli yeni yelkenli, sahip olduğu birçok üst seviye lüks özelliğiyle fark yaratıyor. İki adet çift kişilik yatak odası, iki adet suit ve bir master suitinde toplam 11 kişiyi misafir edebilecek olan Mondango 3, 9 kişilik personeline de rahatlıkla konaklama imkanı sunuyor.

Yelkenlinin kıç güvertesinde bir spa havuzu yer alıyor. Baş taraftaki güvertenin altında ise iki adet bot saklama alanı var. Mondango 3'ün flybridge'i ise 60 metrekare büyüklüğünde. Detaylara çok önem verilen lüks mobilyaları ve son derece rahat oturma, yemek alanları Mondango 3'ün içinde benzersiz bir sosyal atmosfer yaratıyor.

30 Milyon Euro'luk Yelkenli

Güçlü gövdesi ve yüksek dengeli yapısı, hareketli salmasıyla muhteşem bir rüzgarüstü performansı ortaya koyuyor. Mondango 3, hareketli salması sayesinde sığ sulara da girebiliyor. Mondango 3'ün geçtiğimiz hafta takılan arması, Southern Spars marka. Yelkenleri ise North Sails.

Burgess Yachts tarafından kiralamaya sunulacak olan bu dev yelkenli, 2014 Şubat sonunda teslim edilmiş olacak.

30 Milyon Euro'luk Yelkenli

Teknik özellikleri:

Length

183.73ft /56m

Builder

Alloy Yachts

Interior Design

Reymond Langton Design

Built | Refit

2014

Model

Custom

Beam

36.09ft /11m

Gross Tonnage

499 Tonnes

Draft

13.12ft /4m

Crusing Speed

12 Knots

 

http://www.alloyyachts.co.nz/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.