Satılık Tekneler

30 metrelik süperyat Paragon 100 suya indi..
19.09.2014 30 metrelik süperyat Paragon 100 suya indi..
Paragon Motor Yachts, 30.40 metrelik Bahama SkyMaster'ı suya indirdi. Özel yapım süperyat Bahama SkyMaster, 30 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında Fort Lauderdale Uluslararası Yat Fuarı'nda sergilenecek.

Büyük hacimli üst yapısı, dikey pencereler ile birlikte ferah ve zengin ortamı oluşturuyor. Yukarıdaki kapalı ara katında rahatlama alanıyla eşya saklama bölmelerine sahip. Alttaki kokpit güvertesinde ise bar, buz parçalayıcı ve entegre soğutucular yer alıyor. 

Paragon 100

Paragon'un kendini dünyaya kanıtlamış gövdesi üzerine tasarlanan SkyMaster süperyat, tutarlı ve stabil seyri garanti ediyor. Titreşim ve ses azaltma teknolojilerinin cömertçe kullanılması, Paragon'un konfor felsefesinin en güzel örneği. 

Marty Lowe tarafından tasarlanan iç yapısında sekiz kişilik konaklama kapasitesi mevcut. Üç adet king yatak odasına ek olarak bir adet queen yatak odası yer alıyor. Bununla birlikte kaptan ve üç personelin konaklayabileceği kamaralar ve çamaşırhane bölümü de süperyatta düşünülmüş. 

Kaynak:  http://www.superyachttimes.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.