Satılık Tekneler

3. Sanlorenzo 460EXP Suya İndi
03.05.2017 3. Sanlorenzo 460EXP Suya İndi İtalyan tersane Sanlorenzo, üçüncü 460EXP motoryatını suya indirdi. İsmi ‘Ocean’s Four’ olan explorer tipi motoryat, 42,2 metre boy uzunluğuna sahip.

Ocean’s Four

Çelik gövde ve aluminyum üst yapıdan inşa edilen Ocean’s Four’un dış tasarımını Francesco Paskowski yaptı. Yeni explorer’ın mühendisliğini ise tersanenin kendi ekibi tamamladı. 

Sanlorenzo 460EXP serisinin son örneği olan Ocean’s Four, önceki modeller Moke ve X gibi 460 groston hacim sunuyor. Yeni 460EXP ile önceki modelleri birbirinden ayıran iki kilit özellik karşımıza çıkıyor.

Ocean’s Four.

Yeni 460 EXP Ocean’s Four, Graublau adı verilen özel mavi bir boyayla boyanmış gövde rengine sahip. Denizde diğer 460EXP modellerinden çok farklı bir izlenim yaratacak olan bu gövde renginin ötesinde, Ocean’s Four, alçaltılmış küpeşte tasarımıyla da diğer 460EXP’lerden farklılaşıyor. Bu sayede salon bölümünden, dış manzaranın çok daha rahat gözlemlenmesi sağlanmış oluyor. 

Ocean’s Four..

Ocean’s Four
, 5 kamaralı iç düzene sahip. Bu sayede toplam 10 kişilik misafir konaklama kapasitesi sunuyor. Motoryatın ayrıca 7 kişilik konaklayabilen mürettebat kapasitesi var. İç dekorasyonun tamamında ise, tersaneyle 2016 yılında çalışmaya başlayan Citterio Viel imzası mevcut.

Ocean’s Four,

Çift 1319 beygir güç üretebilen Caterpillar C32 ACERT dizel makinelerle donatılmış olan Ocean’s Four, 15 knot sürate çıkabiliyor. Motoryatın seyir sürati ise 11 knot. 50.000 litrelik yakıt kapasitesi sayesinde, menzili 4 bin deniz miline kadar çıkabiliyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.