Satılık Tekneler

3. Mediterranean Yacht Show
01.10.2015 3. Mediterranean Yacht Show
2016 yılının Mayıs ayında düzenlenecek olan 3. Mediterranean Yacht Show, geçtiğimiz hafta 25. Monaco Yacht Show’da bir resepsiyon ile tanıtıldı. Yunanistan Yatçılık Birliği tarafından verilen resepsiyonda, dünya jet sosyetesi gelecek yıl düzenlenecek fuar hakkında bilgilendirildi. Yacht Club de Monaco’da düzenlenen kokteylde, 3. Mediterranean Yacht Show’un resmi tanıtımı yapıldı.

3. Mediterranean-Yacht-Show

2016 yılında 7 - 10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan 3. Mediterranean Yacht Show, Yunanistan’ın Mora yarımadasındaki tarihi kasaba Nafplion kentinde yapılacak. Mürettebatlı charter yatlar için düzenlenen en önemli fuarlardan birisi olarak ve Yunan adalarının en çok uğranılan noktalarından birisinde düzenlenmesi açısından da farklı olacak.

Bu yıl düzenlenen 2. Mediterranean Yacht Show’un başarıları halen konuşulmaya devam ediyor. 240 brokerin katıldığı bu yılki etkinlikte, prestijli dünya çapında lüks charter firmaları yer almıştı. Show sırasında 67 yat sergilenmiş ve 17 katılımcı ise yardımcı hizmetleri ile fuarda yer almıştı. Ayrıca show sırasında düzenlenen sosyal etkinlikler ziyaretçileri büyülemişti.

3. Mediterranean-Yacht-Show-1

2016 yılının Mayıs ayında dünyanın en önemli yatçılık profesyonellerini bir araya getirmeyi amaçlayan 3. Mediterranean Yacht Show, Yunanistan, Doğu Akdeniz ve Akdeniz’deki yat kiralama sektörünün heyecan verici gelişmesine katkıda da bulunmayı hedefliyor. 

Bu nedenle Monaco’daki kokteylde fuar yetkilileri, tüm dünyanın önde gelen brokerlerini Nafplion kentine davet ederek, şimdiden ajandalarına bu önemli etkinliği kaydetmelerini istediler. Ayrıca, katılımcılar ve ziyaretçiler için Nafplion kentinin büyülü atmosferi ve nefes kesici manzarası, yaz başında güzel bir hafta sonu tatili yaşamak için fırsat olacak.

3. Mediterranean-Yacht-Show-2

Nafplion kenti, Mora yarımadasında Yunanistan’ın en önemli şehirlerinden birisi. 1823 ile 1834 yılları arasında kurulan Yunanistan devletine başkentlik yapan Nafplion, zengin kültür birikimi ve yüzyıllardır sahip olduğu güzel manzarası ile her zaman kendisine hayran bırakmıştır. Büyülü atmosferi ve nefes kesici manzaraları, tarihi Nafplion kentini yılın her döneminde ve her zaman gezginlerin uğrak noktası haline getirmiştir.

nafplion

Yunanistan Yatçılık Birliği, kent hakkında verdikleri dikkat çekici bilgilerden sonra tüm brokerleri 7-10 Mayıs 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan 3. Mediterranean Yacht Show’a katılmaya davet etti.

2016 yılında düzenlenecek olan dünyanın mürettebatlı charter fuarlarından en önemlisi olan 3. Mediterranean Yacht Show Ekonomi ve Denizcilik – Turizm Bakanlıklarının destekleri ile gerçekleşecek.

Seçkin bir koleksiyonun yer alacağı 3. Mediterranean Yacht Show ve Nafplion kenti yaz başında çok etkileyici olacaktır. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder