Satılık Tekneler

2K Takım Yarışı Bu Hafta Sonu
04.10.2014 2K Takım Yarışı Bu Hafta Sonu

Istabul Yelken Kulübü’nün girişimi ile uluslararası dolaşım programına dahil edilen 2K Takım Yarışı 4-5 Ekim tarihlerinde Kalamış Koyu’nda yapılacak. Yelken sporunda, seyircilerce tamamen izlenebilen yeni oyunun adı 2K Takım Yarışı.2K, iki sabit omurgalı teknenin diğer iki sabit omurgalı tekne ile, uluslararası 2K Takım Yarışı Birliği kural ve uygulamalarına uygun olarak yaptığı takım yarışının adı. Yarış Orsa-Pupa Rotasında gerçekleşiyor, balon yelkenler kullanılmıyor ve azami mürettebat sayısı cins ile sınırlı.

2K yarışlarının büyük bölümü, eğlence hedeflenerek geçerken, iyi bir sosyal program eşliğinde, her takımın kazanma şansını sonuna kadar sürdürebileceği bir aktivite formatı zenginliği sunulmakta.

Yelkenciliğimizde yeni bir heyecan 4 Ekim Cumartesi günü saat 11.00’da start alacak. Platu 25 tipi eş teknelerin kullanılacağı 2K Takım Yarışı, “İstanbul Criterium 2014” adıyla yapılacak.


İstanbul Criterium yarışında Platu 25 tekneleri kullanılacak, davetle katılacak ekipler sayısı ise sekiz ekip olacaktır.

KATILIMCI EKİPLER
1) Circolo Canottieri Aniene Team (ITA)
2) Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Ekibi (TUR)
3) İstanbul Yelken Kulübü (İYK) Ekibi (TUR)
4) Bayerischer Yacht Club (GER)
5) Penningmeester DMTRA (NED)
6) Team Turkuaz (TUR)
7) Cheese Sailing Team (TUR)YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder