Satılık Tekneler

28th The Bodrum Cup
27.09.2016 28th The Bodrum Cup Deniz, yelken ve mavi yolculuk tutkunlarının her yıl heyecanla beklediği “The Bodrum Cup” 17 Ekim'de 28’inci defa başlıyor.

The Bodrum Cup

Yelken dünyasının en önemli yarışlarından biri olan The Bodrum Cup Yelken Yarışları, 28. kez yerli ve yabancı deniz tutkunları ve konukları ile buluşacak. 

''28. The Bodrum Cup'' ahşap yelkenli tekne yarışları, yelkencilerin yoğun katılımıyla Türkiye ve Yunanistan’da, deniz ve kara etkinlikleri ile bir festival şeklinde gerçekleştirilecek. 

The Bodrum Cup-2

Era Bodrum Yelken Kulübü’nün 1989’da başlattığı 28th The Bodrum Cup Yelken Yarışları'nda, bu yıl 100 tekne ve 1500 yelkenci yarışacak. Bu yıl 28.si düzenlenen ve bir Bodrum geleneği haline gelen The Bodrum Cup’a, 5000 katılımcı bekleniyor. The Bodrum Cup’ta, dünyadaki benzer organizasyonlardan farklı olarak denizciler konuklarıyla birlikte yarışabilecekler. Kabin kiralanarak da yarışa dahil olunabilen The Bodrum Cup’a guletlerin yanı sıra IRC, triandil, geleneksel ve diğer yelkenli kategorilerinde de katılım sağlanıyor. 

The Bodrum Cup-3

Bodrum’un tanıtımına, yatçılığa, ülke turizmine, doğanın ve koyların korunmasına da katkıda bulunan, turizmin markalaşmış ve geleneğe dönüşmüş etkinliği 28. The Bodrum Cup, 17 Ekimde kortej yürüyüşü ve kampana töreni ile başlayacak. Yelken yarışlarının yanı sıra fotoğraf yarışması, yemek yarışması, kostüm yarışması, söyleşiler gibi pek çok etkinliğin de yer aldığı bir hafta boyunca katılımcılar unutulmaz anlar yaşayacak. 28. The Bodrum Cup, 22 Ekimde ödül töreni ve konser ile sona erecek. 

The Bodrum Cup-4
 
Her yıl deniz tutkunlarının merakla beklediği, yelken, deniz, marina, mavi yolculuk dünyasının önemli yarışlarından biri olarak kabul edilen, Uluslararası 28th The Bodrum Cup yarışları, bu yıl Palmarina Bodrum ana sponsorluğunun yanı sıra Bodrum Belediyesi, TAV Passport, Technogym destekleriyle Bodrum’dan başlayıp, Gümüşlük, Leros, Yalıkavak Palmarina ve Bodrum olmak üzere 5 etaptan oluşacak. 28th The Bodrum Cup‘a danışmanlık, stratejik iletişim planlama ve medya yönetimi desteğini bu yıl sektörde 30. Yılını kutlayan BEZE Group veriyor.

Sponsorlar: 
Palmarina, TAV Passport, Technogym, Metro Cash&Carry,Europcar, THY, Antrium Villas, Argo / Yunanistan, Bodrum Belediyesi 

yarış rotası

Yarış takvimi ve rotası:

17  Ekim Bodrum                          - The Bodrum Cup Kortej, Kampana Töreni ve Açılış Partisi
18  Ekim Bodrum                          - Gümüşlük Etabı
19  Ekim Gümüşlük                      - Leros Etabı -Mavi Yolculuk Mutfağı Yemek Yarışması ve Akustik konser
20  Ekim Leros                             -  Leros Etabı
21  Ekim Leros                             - Yalıkavak Palmarina Bodrum Etabı Konser ve kıyafet yarışması
22  Ekim Yalıkavak, Bodrum Etabı - Ödül Töreni, Kapanış Partisi ve Konser


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.