Satılık Tekneler

2.8 Milyon Dolarlık Yüzen Ev : SeaHorse
24.06.2016 2.8 Milyon Dolarlık Yüzen Ev : SeaHorse
Denizin altındaki yatak odası ile inanılmaz güzellikler sunan yüzen ev SeaHorse, geçen yılın sonunda satışa çıktıktan sonra, daha ilki bile tamamlanmadan neredeyse tamamı satıldı. 

SeaHorse

Avusturya - Macaristan kökenli, Avrupa’nın en büyük emlak geliştirme firmalarından birisi olan ve yaklaşık 30 yıl önce Dubai’de faaliyete başlayan
Kleindienst Group tarafından satışa çıkartılan SeaHorse yüzen evlerden, 60 adedinin 2015 yılında satıldığı bildirildi. İlk iki fazı satışa çıktığında, 8 ay içinde hemen tükenen projenin halen üçüncü fazının satışına 2,8 milyon dolar fiyat ile devam ediliyor. SeaHorse yüzen evleri, Dubai’de inşasına devam edilen The Heart of Europe projesinin bir parçası olarak satılıyor.

SeaHorse-2

SeaHorse'un su altı bölümü yaklaşık 25 m² olacak. Bu bölümde ana yatak odası ile odanın ortasında deniz dibini gören, büyük pencerenin önünde büyük bir küvet yer alıyor. Odanın camının hemen dışında ise, 50 m²’lik bir mercan bahçesi bulunuyor. 

SeaHorse-3

Yüzen teknenin yatak odasına indiğinizde, Basra Körfezinin gerçek deniz altını keşfetmek, doğal ortamda canlıların yaşamını izlemek büyük bir ayrıcalık olacaktır.

SeaHorse-4

SeaHorse projesinin üçüncü fazı, yine “The Heart of Europe” projesi içerisindeki “St. Petersburg Island” adacığında olacak. Bu faza verilen isim ise Rus çarlarını anımsatıyor; “The Tzar Edition. 

SeaHorse-5

St. Petersburg Island yapay adacığında Maldivlerden ilham alınarak, ada bir kalp şeklinde inşa edilecek. Şirin bir tatil beldesi olarak inşasına devam edilen adacık, beyaz kumları ile plajlara, yemyeşil tropik bahçelere, büyük sonsuzluk havuzlarına, sığ göletlere, çok özel restoran ve barlara ev sahipliği yapacak.

SeaHorse-6
 
Her bir yüzen ev, St Petersburg adasında iskelelerde bağlı olacak. Hem deniz manzarası, hem deniz altı yaşamı hem de en çağdaş en modern ada yaşamı bir arada, Dubai’deki “The Heart of Europe” projesinde sunuluyor.

SeaHorse-7

St Petersburg Adası, ana ada olan “Main Europe Island” ın çok yakınında ve “The Heart of Europe” projesinin önemli bir bağlantı noktasında olmasından dolayı, canlı ve huzur içinde cennet gibi bir tatil sağlayabilecek.Adadaki “The Tzar Hotel” ise beş yıldızlı bir tesis olarak hizmet verecek. Tüm yıl boyunca St Petersburg adası, geleneksel ve kültürel etkinlikler ile canlı kalacak.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.