Satılık Tekneler

262 feet Süperyat Chopi Chopi
18.08.2015 262 feet Süperyat Chopi Chopi
Biri personel, diğeri ise misafirler için özel iki ayrı asansöre sahip olan süperyat Chopi Chopi, İtalyan CRN tersanesinin belkide en kıymetli ürünü.

CHOPİ-CHOPİ

262 feet boyundaki dev süperyat Chopi Chopi, beş kat güverte ve ek olarak bir alt güverteli muazzam yaşam alanları ile misafirlerini büyülüyor. 

CHOPİ-CHOPİ-1 CHOPİ-CHOPİ-2
CHOPİ-CHOPİ-3 CHOPİ-CHOPİ-4

Dışarıya açılır balkonuyla benzersiz bir oturma odası ve beş adet misafir kamarası, ana güvertedeki misafir yaşam alanlarını oluşturuyor. Bu alan, toplamda 1000 metrekare’den daha fazla bir alan anlamına geliyor. Üst güverteyle güneş güvertesi arasındaki güverte katı ise, sadece tekne sahibine ait. Tamamen özel bir yaşam alanının tasarlandığı bu güverte katı, yaklaşık 185 metrekare. Kıç taraftaki beach club bölümü tam olarak 100 metrekarelik bir alanı kaplarken, misafirlerin diğer açık güverte yaşam alanları ise yaklaşık 780 metrekarelik bir alanda.

CHOPİ-CHOPİ-5 CHOPİ-CHOPİ-6
CHOPİ-CHOPİ-7 CHOPİ-CHOPİ-8

Rakamlar ve alan hesaplarıyla devam etmek gerekirse; 30 kişilik personel, toplam 420 metrekareye yayılan personel alanında konaklıyor. 50 metrekarelik mutfak bölümü ise, bu saydığımız personel bölümüne ek alan olarak eklenebilir. 

CHOPİ-CHOPİ-9 CHOPİ-CHOPİ-10
CHOPİ-CHOPİ-11 CHOPİ-CHOPİ-12

Laura Sessa imzalı iç tasarımı, süperyatın sosyal alanları ve konaklama bölümlerinin, son derece esnek ve kullanışlı bir biçimde ortaya çıkarıldığını ilk bakışta gözler önüne seriyor. 

Toplamda 660.000 iş saatine, bir diğer deyişle 150’den fazla çalışanın iki yıl boyunca tam mesai ile işe odaklanmasına mal olan süperyat Chopi Chopi’nin yapımı, oldukça zorlu bir sürece sahne oldu.
  
CHOPİ-CHOPİ-13 CHOPİ-CHOPİ-14

Misafir kamaralarından biri, dışarıya katlanarak açılan balkona sahip. Diğer VIP kamara ise, tam genişlikte tasarlanmış olup, gövdenin içine doğru açılmış sabit bir balkona sahip. Tekne sahibinin kendine özel güvertesinde, güverte katını çepeçevre dönen bir açık güverte mevcut. Ek olarak tekne sahibine özel spa, yemek bölümü ve güneşlenme terası da düşünüşmüş. 
 Tüm bu açık alanlara ek olarak süperyat Chopi Chopi’de beach club alanı da var. Bu boyutlardaki süperyatlarda olmazsa olmaz özellikler arasına giren beach club’a erişim yolları, personel ve misafirler için tamamen ayrılmış. Yine personel ve misafirler için ayrı iki asansör ile ulaşılabilen güneş güvertesinde, sonsuz spa havuzu ve baş tarafa doğru bir oturma-dinlenme alanı ile kıç tarafta bar bölümü mevcut.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.