Satılık Tekneler

25. Burla A.Ş Yamaha Marine Toplantısı
31.12.2015 25. Burla A.Ş Yamaha Marine Toplantısı 25. Burla A.Ş, Yamaha Marine Bayiler Toplantısını 18-20 Aralık tarihleri arasında bayilerin eş ve çocuklarının katılımı ile Belek-Antalya bölgesinde yer alan Papillon Ayscha Hotel’de çok keyifli ve başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.

Burla-25.yıl-bayi-toplantısı

Firma yetkilisi Orhun Şentürk tarafından yapılan açıklamada “Artık, geleneksel bir etkinlik haline gelmiş olan bu toplantımız, özellikle bu yıl; “BURLA A.Ş.nin 100 yılı aşan kurumsal yaşamı ile ülkemizin en eski ve köklü ithalat ve pazarlama şirketi olması, temsilcisi olduğumuz YAMAHA ile 50 yılı aşkın bir süredir birlikte yola devam ediyor olmamız ve bu nedenle halen Dünyadaki en eski özel Marine Distribütör ünvanına sahip olmamız ve nihayet, siz değerli çözüm ortaklarımızla ara vermeden gerçekleştirdiğimiz 25.nci Bayi Toplantısı olması”  gibi, çok derin ve farklı duyguları içeren etkinlik olması nedeni ile biraz daha alışılmışın dışında ve farklı bir konseptte gerçekleştirdik.” olarak değerlendirildi. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Bir yemekte kullanıcılara düzenleyici sayın burla

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.