Satılık Tekneler

2017 Sea-Doo Modelleri
01.08.2016 Göz kamaştırıcı güzellikte ve akıllara durgunluk veren, 0’dan 60 mil’e 3,8 saniyede çıkan Sea-Doo’nun en üst seviyedeki 300 HP gücündeki performanslı makineleri... Yarışlardan elde edilen bilgiler doğrultusunda, deniz aracı tam kontrolü kendine özgün Ergolock sistemi ile güvenli ve güçlü sürüş sunuyor. En üst düzeydeki güçlü motorlara sahip olan BRP modelleri arasında 230 HP gücündeki GTR ve GTR-X modelleri seriye eklendi.Sea-Doo geçtiğimiz hafta Amerika’nın Florida eyaletindeki Tampa’da 2017 yılı modellerinin resmi tanıtımını yaklaşan fuarlar öncesinde yaptı. “Eğlenceli, uygun fiyatlı ve performanslı” teması altında buluşan başlangıç seviyesi olan Spark serisine bu yıl bir yeni model daha ekleniyor. Buna ilave olarak, iki yeni performanslı model ile bir Rotax geliştirilmiş yanma verimli (Advanced Combustion Efficiency - ACE) motorlu model de ürün gamına ekleniyor.

SeeDoo severler için en büyük haber Sea-Doo TRIXX. Sea-Doo’nun denizlerdeki yeni eğlenceli oyuncağı. Kişisel deniz araçları segmentinin giriş seviyesindeki başarıları ile bilinen şirket şimdi de yeni GTS ve GTI modelleri sınıfında rakipsiz bir fiyat yakalıyor. Orta grubun üstünde bir performansa sahip olan GTR-X 230  yeni Rotax 1500 HO ACE motor ile donatılıyor.

BRP’nin uluslararası marka ve iletişim direktörü Anne Belec 2017 yılı Sea-Doo modellerinin pazara sunulması sonrasında şirket şimdiye kadar ulaştığı en güçlü seviyeye ulaşacak.

Bayan Belec görüşlerine şöyle devam ediyor. “Sunulan yeni modellerde kullanıcıların taleplerine daha fazla odaklandık. Örneğin uygun fiyat ve verimlilik ile tabii ki eğlenceden de ödün vermedik. Daha fazla insan için onların aradıkları model olacağız denizlerde kendi kişisel araçlarına sahip olacaklar ve Sea-Doo rüyalarını gerçekleştirecek.”

Dünyanın kişisel deniz araçları pazarında lideri konumundaki BRP inanılmaz geniş ürün yelpazesine yeni eklediği ürünler ile daha güçlendiriyor. Firma adından 2017 yılında daha çok söz ettirecek.

Başlangıç seviyesindeki yeni model Spark TRIXX oyunun kurallarını değiştireceği şimdiden söyleyebiliriz. Hafifliği ve çevik deniz tutuşu ile yeni Spark modeli su üzerinde yeni oyunlara hazır durumda. Yeni 2017 Spark TRIXX modeli ayarlanabilir gidon, ayak takozları ve geliştirilmiş Variable Trim System (VTS) gibi pek çok yeniliklerle dolu şekilde piyasaya sunuluyor. Tüm özellikleri ile başlangıç seviyesindeki fiyatına rağmen yeni Spark TRIXX kullanıcılara profesyoneller gibi davranmalarını sağlıyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.