Satılık Tekneler

2017 Marauder AMG
07.03.2017 2017 Marauder AMG Cigarette Racing Team tasarım ekibi yeniden bir araya gelerek, Alman otomobil üreticisi Mercedes’in büyük bir hayranlık uyandıran ve görenlerin ağzının açık kaldığı Mercedes-AMG GT R modelinden esinlenip, 2017 50′ Marauder AMG sürat teknesini oluşturdular. Şık, güçlü ve nefes kesici hızlara ulaşabilecek powerboat, damalı bayrağın altından ilk sırada geçmeyi hedefleyenler ve altın madalyadan başkasında gözü olmayanlar için hazırlanıyor.

50′ Marauder AMG

2 yıl önce ortaya çıkarılan Marauder GT S Concept hız makinesini anımsatan, Cigarette Racing tasarımı 50 feet uzunluğundaki Marauder, gelişmiş performansı hakkında övgü duyacağı özelliklere sahip olacak. Mercedes AMG GmbH Yönetim Kurulu Başkanı Tobias Moers’e göre; dünyaca ünlü her iki marka arasındaki 10 yıllık bir geçmiş olan işbirliği süresince, 8 adet süper özelliklere sahip sürat teknesi tasarlanmasına rağmen, bu seferki en iyilerinden biri olarak tanımlanıyor.

50′ Marauder AMG.

Cigarette 50 Marauder AMG, yarış yakıtı kullanıldığı durumlarda çift dörtlü kranklı, dört supaplı Mercury Racing motorları ile birlikte şaşırtıcı seviyede 3.100 HP (2.312 kW) güç üretebilecek bir motor seçeneği ile sunuluyor. Estetik açıdan bakıldığında ise, yeni sürat teknesi, AMG’nin kendine has çeşitli özel dokunuşlarını sergileyen, sportif koltuklar ve her türlü ilginç ayrıntı ile tasarımcı Gorden Wagener'in uzmanlığından yararlanıyor.

50′ Marauder AMG.. 50′ Marauder AMG,
50′ Marauder AMG,, 50′ Marauder AMG.,

2017 50′ Marauder AMG sürat teknesi, Almanya’nın Nurburgring F1 parkurundaki hız günlerini anımsatan “Green Hell Magno” renkleri ile parkurlardaki başarılarını denize yansıtıyor.

50′ Marauder AMG,,,

Ayrıca, 2017 50′ Marauder AMG sürat teknesinin güvertesindeki marka ve modelin rozetleri, çok özel bir motor sürat teknesi olmasını sağlıyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder