Satılık Tekneler

2016 Cannes Yachting Festival Tarihi Belli Oldu
03.06.2016 2016 Cannes Yachting Festival Tarihi Belli Oldu 39. Cannes Yachting Festival organizatörleri, denizde düzenlenen ve Avrupa’nın önde gelen yat fuarının bu yıl, 6 - 11 Eylül 2016 tarihlerinde Fransa’nın Cote D’Azure sahillerinin bir numarası Cannes’da düzenleneceğini duyurdu. Eylül ayı sonrasındaki fuarlar takviminin ilki olan Cannes Yachting Festival, her zaman dünyada yaklaşık 50.000 kişi tarafından ziyaret edilen bir fuar olmuştur.

39. Cannes Yachting Festival

Yapılan açıklamada Cannes Yachting Festival, bu yıl yeni ve çok özel bir ortaklığa girişiyor. Studio Harcourt Paris tarafından, Cannes Yachting Festival’in göz kamaştırıcı güzellikleri yansıtılacak. 1934 yılından bu yana çektiği dünyaca ünlü yıldızların fotoğrafları ile ünlü olan Studio Harcourt Paris, ziyaretçi ve katılımcılara bulunmaz bir fırsat olarak makyaj ve fotoğraf çekimini Palais Des Festival binasının çatısında sunacak.

39. Cannes Yachting Festival-2

Gösteri mekanı, bir kez daha nadir vintage ve modern günlerin yarışması olan Concours d’Elegance organizasyonuna ev sahipliği yapacak. Kesinlikle görülmesi gereken güzelliklerin katılacağı ve yarışacağı Concours d’Elegance organizasyonu, Vieux Port’ta kurulacak olan VIP pontonu ile festivalin alanının plajı arasında, 8 Eylül 2016 Perşembe günü akşam üzeri saat 5:00’te düzenlenecek.

Studio Harcourt Paris

Concours d’Elégance, 12 metre altı uzunluktaki motoryat ve günlük kullanım teknesi olan festival katılımcılarına, yat sahiplerine ve koleksiyonculara açık olacak. Yarışmaya katılacak olan zarif teknelerin içerisinde, denizdeki geçişi sırasında en az biri kadın olmak üzere özgün kıyafetlerde maksimum 4 kişinin bulunmasına izin veriliyor. Fransız  Riviera’sında yatçılık tarihinin içinde yer alan vintage ve modern günlük tekneler, ziyaretçiler ve katılımcılar için bayram havası oluşturacaklar. Yarışma jürisinde ise gazeteciler, endüstrinin profesyonelleri ve uzmanlar olacak. Jüri başkanlığını ise Annette Roux üstlenecek. Geçiş töreni sonrasında katılımcılar, gazeteciler ve VIP konukların katılımı ile Cannes Yachting Festival’in VIP Club binasında, saat 19.00’da büyük bir ödül töreni düzenlenecek. Denizdeki geçiş törenine ise en fazla 20 teknenin katılacağı açıklandı.

Concours d’Elégance

2016 Cannes Yachting Festival 'e ziyaretçi olmak isteyenler için bilet fiyatları da duyuruldu. Online olarak almak isteyenler için bilet ücreti kişi başı 15 €. Biletinizi kapıdan almak isterseniz ise ücret 18 € oluyor. VIP ziyaretçiler için bir başka seçenek daha sunuluyor. ''Riviera Card'' ismi verilen kart iki kişilik olup, fuarın açık olduğu altı gün boyunca geçerli olacak. Fiyatı ise 1.045 €.

2016 Cannes Yachting Festival

Yatvitrini.com olarak 4 yıldır medya partnerliğini sürdürdüğümüz Cannes Yachting Festival, her gün kapılarını saat 10.00’da açacak ve gösteri akşamları 7.00’de kapanacak. Cuma akşamı ise ziyaretçileri için 10.00’a kadar açık olacak fuar, pazar günü saat 6.00’da sona erecek.


www.cannesyachtingfestival.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.