Satılık Tekneler

150 Sunreef Power
26.04.2016 150 Sunreef Power
Süperyat pazarında, son yıllarda çok gövdelilere artan ilginin bir sonucu daha: 150 Sunreef Power. Yelkenli katamaran üretiminde uzman olan Sunreef, 150 Power konseptiyle çok gövdeli motoyat sınıfında bir adım daha atmış oldu.

150-Sunreef-Power

Sunreef’in, en büyük modeli olan 64 metrelik trimarandan sonra tasarladığı ikinci büyük model olan 150, 12 misafiri, 8 kişilik mürettebatına sağladığı konaklama ve oldukça geniş yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. Katamaran gövdeli süperyat, yaklaşık 1000 metrekarelik yaşam alanını, 13,5 metrelik genişliğine borçlu. Yemek ve oturma alanlarına sahip olan açık salonu, ana güvertede konumlanıyor. Bu sosyal alan, kokpit kısmına sürgülü kapılarla bağlanıyor. Bu sayede bahsi geçen sosyal alan, çok daha geniş ve ferah bir hale getirilebiliyor. Ek olarak açılarak genişleyen teraslar, teknenin her iki tarafında da var. 

150-Sunreef-Power-1

Katamaranın üst güvertesi, tekne sahibi suiti için hayli ideal. 360 derecelik panaromik manzara, geniş teras ve bir üst kattaki kokpit kısmına direkt geçiş, üst güvertenin cezbedici niteliklerinden başlıcaları. Alıcının isteğine göre sıfırdan düzenlenebilen iç mekanda VIP kamaralar, mutfak, mürettebat bölümü, saklama alanları ve spor salonu iki gövdenin içinde tercih edilen düzen çerçevesinde organize edilebiliyor. 

150-Sunreef-Power-2

Açık alanlardan bahsedilecek olursa, başüstünde geniş teras ile birlikte 95 metrekarelik flybridge var. Flybridge’de jakuzzi ve güneşlenme alanı mevcut. Servis botu ve su sporları oyuncakları ise, kıç taraftaki garajda konumlanıyor. 

150 süperyatın gücü, çift MTU 2600 beygirlik motorlardan geliyor. Katamaran gövdeli süperyat, bu sayede 22 knot sürate çıkabiliyor. Seyir sürati olan 17 knot ile de 4500 deniz mili mesafe katedebiliyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.