Satılık Tekneler

140 Feet Bella Regazza Yeniden Suya İndi
16.06.2017 140 Feet Bella Regazza Yeniden Suya İndi 140 feet boyundaki yelkenli Bella Regazza, iç ve dış refitinin tamamlanmasının ardından yeniden suya indirildi. Yeni Zelandalı tersane Oceania Marine’in Port Whangarei’deki tesislerinde yapılan refit 4 ay sürdü. 

Bella Regazza

Dev yelkenlinin refit çalışmaları kapsamında, tamamen yeni boya işi ve yeni tik güverte yapıldı. Yelkenlinin iç mekanındaki mobilyalarının tamamen yenilenmesinin ötesinde, arması da sökülerek bakımdan geçirildi ve yeniden boyandı. 

Bella Regazza.

Bella Regazza, Hollandalı tersane Vitters Shipyard tarafından 2004’te inşa edilmişti. Tasarımını ise Dubois Naval Architects yapmıştı. İki seviye olarak tasarlanan salon kısmının deck salon bölümü deniz manzarasını olduğu gibi iç mekanda yaşatmaya olanak sağlarken, alçak kısım oturma alanları sunuyor. Yelkenlide 10 kişilik misafir kapasitesi ve 7 mürettebat var. 

Teknik detayları:

Tam boyu: 140,9 feet
Genişliği: 28,10 feet
Ağırlığı: 259 ton
Gövde ve üst binası: Aluminyum

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.