Satılık Tekneler

132 Milyon Euro’luk Süperyat Intensity
29.06.2016 132 Milyon Euro’luk Süperyat Intensity
88 metre boy uzunluğuna sahip süperyat tasarımı Intensity, sahip olduğu bir çok ultra lüks unsurla dikkat çekiyor. Tamamen tekne sahibine ayrılmış güverte katı, tavandan yere kadar uzanan pencereler ve helikopter pisti bu unsurların başlıcaları olarak karşımızda. 

Intensity

Intensity, denizaltı stiline sahip bir süperyat. Rus milyarder Andrey Melnichenko’nun ‘Superyacht A’ adlı alışılagelmedik tasarımını andıran Intensity’nin, fiyatı tasarımcısı Andrew Winch Designs ve Alman üretici Abeking & Rasmussen tarafından 132 milyon Euro olarak belirtildi. Y.CO firması tarafından satış listesinde olan süperyat tasarımı, sözleşme imzalandığı takdirde 3 sene içerisinde inşa edilebilir. 

Intensity-2

Abeking & Rasmussen’in 82 metrelik süperyatı, Kibo’nun gövde tasarımı üzerine geliştirilerek ortaya çıkarılan Intensity, üç kat güvertesiyle ortaya koyduğu benzersiz silüetiyle, tüm gözleri üzerine çevirtecek bir süperyat. 

Intensity-3

Intensity; 3,5 metrelik su kesimine sahip. Maksimum 17 knot sürat yapabilen süperyat, sığ sularda seyretmek ve demirlemek için oldukça uygun. Toplam 7 kamarası bulunan Intensity'nin 14 kişilik konaklama kapasitesi sunuyor. Konaklayabilen mürettebat sayısı ise 22 kişi. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder