Satılık Tekneler

127 metrelik "Privilege One"
24.11.2014 127 metrelik "Privilege One"

İtalyan motoryat üreticisi Privilege'nin satış direktörü, tersanenin inşa etmekte olduğu 127 metrelik süper yatın satılık olduğunu resmen açıkladı. 127 metre boyundaki dev megayat Privilege One, yeni sahibini bekliyor.

Privilige One -

Privilege tersanesi, 127 metrelik devin yapımını tamamlamak için hummalı bir çalışma yürütüyor. Tahmini olarak gelecek yıl yapımı tamamlanacak olan süperyat, şuanda satılık durumda. Laraki Yacht Design tarafından tasarlanan Privilege One'ın gövdesi çelikten yapılıyor. Tahmin edileceği üzere yatın üzerindeki her şey 'devasa' boyutlarda.

Privilege One, tam tamına beş yüzme havuzuna sahip. Ek olarak güzellik merkezi, sinema salonu, iki helikopter pisti ve gövdenin yan tarafından denize inen denizaltı, dev süperyat'ın diğer özellikleri. Geniş beach club kısmına ise tüm güvertelerden asansörle ulaşmak mümkün.

Privilige One- Construction

Süperyat'ta 28 misafir rahatlıkla konaklayabiliyor. Aynı zamanda 39 personelinde konaklayabileceği yatak kapasitesi mevcut. Master suitte, yukarıdaki helikopter pistine açılan özel giriş tasarlandı. Her bir misafir suiti, 150 metrekare alana sahip. Aynı zamanda her birinde özel giyinme odaları, ebeveyn banyo ve denize doğru açılan özel balkonlar yer alıyor.

Privilege One, üç adet ABB Azipod 4500kW makineye sahip. Satışı için firma tarafından talep edilen fiyat ise €399 milyon.


www.boatinternational.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

YOLODA BULSAM ALMA

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder