Satılık Tekneler

118 Metrelik Konsept Süperyat Vitality
01.08.2017 118 Metrelik Konsept Süperyat Vitality Berlinli yat tasarımcısı Thedoros Fotiadis, 118 metrelik süperyat konsepti Vitality’nin iç mekan detaylarını açıkladı. 

Vitality

İlk olarak 2015 senesinde basına lanse edilen konseptin, iç mekanıyla ilgili herhangi bir detay bulunmuyordu. Çelik ve aluminyumdan tasarlanan yatın genişliği 17,3 metre ve su kesimi 4,8 metre.

Vitality.

İç mekanının görselleri ve tasarımcı Fotiadis’in açıklamaları doğrultusunda, 5180 GT hacimde fazlaca rahatlama ve sosyalleşme alanları karşımıza çıkıyor. Konaklama alanlarının çokluğu ise, 18 kişilik misafir ve 22 kişilik mürettebat kapasitesi rakamlarıyla potansiyel alıcıları cezbediyor.

Vitality..

Yatın öne çıkan niteliklerinin başında, ön güvertedeki helikopter pisti ve pistin hemen arkasındaki 8 kişilik güneşlenme alanı geliyor. Kıç güvertedeki yüzme havuzu ve etrafındaki güneşlenme alanı da yine dikkat çekici yaşam alanlarının başında. 

Vitality,

Dört MTU 20V4000 M93 L makinelerle donatılmak üzere tasarlanmış olan konsept Vitality, 22 knot sürate erişebilecek. Seyir sürati ise 18 knot olacak. Yaklaşık 880 bin litrelik yakıt kapasitesiyle Vitality’nin ,emsallerine göre çok daha uzun menzil sunacağı kesin. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.