Satılık Tekneler

116 Metrelik Süperyat Destek Gemisi : Kleven K-370
29.08.2016 116 Metrelik Süperyat Destek Gemisi : Kleven K-370 Kleven K-370, 116 metre boy uzunluğunda olan ‘expedition’ tipi süperyat destek gemisidir. Son derece güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahip olan K-370, Kleven Verft’in Ulsteinvik, Norveç’deki tesislerinde inşa edildi. Motoryat, bu yılın ilk yarısında suya indirilmişti. Yıl sonuna doğru da sahibine teslim edilmesi planlanıyor.

Kleven K-370

Norveçli gemi tasarım firması MarinTeknikk tarafından tasarlanan destek motoryatının mühendisliği, Yeni Zelandalı Oscar Mike Naval Architects’den Kyle Dick ile tamamlandı. 

Zorlu denizlerde uzun mesafeli seyirler yapabilecek kapasitede tasarlanan 116 metrelik Kleven expedition destek yatı, sadece güçlü donanımlara değil aynı zamanda lüks unsurlara da sahip. 

Toplam 66 kişilik konaklama kapasitesi sunan Kleven destek motoryatı, tüm konaklama ve yaşam alanlarını 7 kat güvertesine dağılmış biçimde sunuyor. Rolls-Royce, Hareid Group, Jets ve Sperre gibi, sektörlerinde dünyada öncü olan bir takım firmaların sağladığı sistem ve teknolojiler ile donatıldı. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.