Satılık Tekneler

115' JFA Power Katamaran
27.12.2014 115' JFA Power Katamaran

JFA Yachts ve Peugeot Design Lab Yacht Design ortak çalışması sonrasında ortaya çıkan 115' JFA Power katamaranın ilk bilgilerine ulaştık.

115' JFA Power katamaran

Sürekli büyüyen, ürettiği pek çok katamaran ile adından sıkça söz ettiren JFA Yachts yeni tasarımı ile pazarın büyüme eğilimini test edecek. Yeni katamaran 35 metre uzunluğunda olacak ve tasarımını Peugeot Desingn Lab üstlenmiş. Peugeot Design Lab. Endüstriyel tasarım stüdyosu bugüne kadar tasarımını yaptığı metro vagonları, elektrikli küçük motosikletler, hibrid bisikletler veya biber öğütücüleri gibi pek çok farklı ürün ile Peugeot Design Lab biliniyordu.

JFA Power katamaran 14,5 metre genişliğinde, yatın dış mekanlarının büyüklüğü geceleri eşsiz gökyüzünün parıltılarını seyretmek için ideal. Yat tasarımında öncelik gökyüzünün yatın içine taşınmasına verilmiş.

115' JFA Power katamaran

Üst güvertede kullanılan renkli cam yapıya baktığınızda yeni katamaranın sahibine sunacağı güzelliklerin sonsuzluğunu algılayabilirsiniz. İç mekana alınan ışık, sadece güverte üstünden alınan ile sınırlı kalmıyor, büyük pencerelerden alınan ışık ile birleşerek, sanki bir havai fişek gösterisindeki ışıklar gibi parıldıyor.

115' Power Katamaran hakkında ne JFA Yachts ne de Peugeot Design Lab detaylı bir bilgi açıklamadılar. JFA Yachts web sitesinde yeni konsept hakkında yayınlanan kısa bilgilerde alüminyum gövdeli katamaranın sadece görselleri ve boyutları yer alıyor. Açıklanan boyutlardaki bir katamaranda sekiz konuk rahatlıkla ağırlanabilir. Çizimleri incelediğimizde de master kamaranın ana güvertenin ön bölümünde yer aldığını tahmin edebiliyoruz.

115' JFA Power katamaran

Yeni tasarımın belki de en ilgi çekici özelliği katamaranın gövdeleri arasında JFA Yachts ve Peugeot Design Lab tarafından yerleştirilmiş olan 6,5 metrelik tender garajı.http://www.jfa-yachts.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.