Satılık Tekneler

110M Shy Süperyatı
21.09.2016 110M Shy Süperyatı

Lobanov Design, Oceanco Yachts tarafından üretimi devam eden ve kısa süre sonra Monaco Yacht Show’da tanıtılacak olan Shy süperyatının görüntülerini ilk kez paylaştı. Baştan sona inanılmaz bir görünüme sahip olan devasa boyutlardaki megayat temiz, modern ve karizmatik görünümü ile, kalabalıktan sıyrılarak oyunun kurallarını değiştirecek özelliklerde.

Shy

İtalya’da çalışmalarını sürdüren Igor Lobanov, bugüne kadar imza attığı 85m St. Princess Olga ve M/Y A gibi simge olmuş projelerden bir başkası olan Shy megayatı ile de çok ses getirecek.

Lobanov, konformist tarzdaki üst yapısı ile birlikte, dışarıdan algılanmayacak yatay güverte alanlarını tasarlamış. Bunu elde edebilmek için, süperyat boyunca akan kurdeleler şeklinde bantlar ile bezeyerek, daha fütüristik bir uzay aracı görünümünde ve şeffaflık duygusu veren bir form elde edilmiş. Çarpıcı görünümü, olağanüstü konfor ve olanaklar sunan Shy, sahip olduğu gizemleri ile de denizciler için bir rüya olacak.

Shy2

Igor Lobanov, matematik ve ilham alanındaki becerilerini mükemmel şekilde yapılandırarak, megayatın gövdesindeki şeritleri şekillendirmiş. Yatın sahip olduğu kayda değer özellikler arasında, içerideki cam asansör, 50 metrekare büyüklüğündeki havuz ve pek çok harika detay sayılabilir.

Shy3

Proje ile ilgili pek çok detay halen gizemini korumaya devam etse de, megayatın uzunluğunun 110 metre olacağı açıklandı. Megayat ile ilgili detaylı bilgilerin, ay sonunda düzenlenecek olan Monaco Yacht Show sonrasında açıklanacağı duyuruldu.

Igor Lobanov

Halen Oceanco Yachts tersanesinde Y714 gövde adıyla üretimine devam edilen, Lobanov markasının yeni amiral gemisi olacak Shy'nin kısa süre sonra denizlerde olması bekleniyor. Shy tamamlandığında, Hollanda’da üretilmiş en büyük yat olarak kayıtlardaki yerini alacak.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.